Viņu Acis Bija Skatīšanās Dievs Literary Konfliktu

Viņu Acis Bija Skatīšanās Dievs Literary Konfliktu
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Viņu acis bija skatīšanās Dievs Literary konfliktu - Zora Neale Herstones grāmatas

Storyboard Text

  • CHARACTER vs CHARACTER
  • CHARACTER vs SELF
  • CHARACTER vs SOCIETY
  • Janie jūtas arvien vairāk pasliktināties un nesatrauc Džodija salīdzināmajās piezīmes par viņas vecumu un viņas ķermeni. Viņa zina, ka viņš ir sajūta bikls par savu vecumdienu ķermeni un projicējot to uz viņu, bet, kad viņš kritizē viņas priekšā vīriešiem veikalā, viņa ugunsgrēki atpakaļ uz viņu, apvainošanu, viņa vīrišķība un salīdzinot savu ķermeni sievietei menopauzes. Viņš streiki viņas out pazemojuma un viņa zaudēto lepnumu.
  • Neilgi pēc tam, kad Janie ir precējies ar Logan Killicks, viņa tur gaida, lai būtu laimīgs. Viņa ir teicis visu viņas dzīvi, ka tad, kad cilvēki precēties, viņi iemīlēties, tāpēc viņa apprecas Loganu un gaida mīlestība, lai sāktu. Pēc gada, Janie saprot, ka ir precējies nerada mīlestību, un viņas sapņi par mīlestību un laulību die. Viņa kļūst nemierīgs un gaidu kaut ko vairāk.
  • Janie atgriežas mājās, lai Eatonville un konstatē, ka citas sievietes no pilsētas ir tenkošana par viņu. Tie ir greizsirdīgs uz viņas skaistumu, un domā, ka viņa darbojas kā tad, ja viņa ir labāk, nekā viņi ir. Viņi atceros, kā viņa atstāja Eatonville ar visiem Joe Starks "naudu, un viņi brīnums, ja tēja kūka ir, cilvēks ir daudz jaunāki nekā Janie. Viņu greizsirdība mākoņi spēju pieņemt viņu, tāpēc viņi izraidīt trimdā viņai. Pheoby ir vienīgā persona, kas iestājas par Janie.
More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art