Viņu Acis Bija Skatīšanās God Dizaini, Simbolus un Motīvi

Viņu Acis Bija Skatīšanās God Dizaini, Simbolus un Motīvi
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Viņu Acis Bija Skatīšanās God Dizaini, Simbolus un Motīvi

Storyboard Text

 • JANIE MATI
 • PIEMĒRS
 • BUMBIERU KOKU UN PAVASARĪ
 • Džodijs atklāj, ka tas ir drauds, kad viņš redz Walter nepieskaroties bez janie zināšanas, un prasa, lai viņa sasiet to zem galvas lakatiņš. Par vīriešiem, janie mati ir seksuāla vilinājums; par sievietēm, tas izraisa greizsirdību un dusmām ietekmes dēļ viņas mati ir uz to cilvēku, un tāpēc, ka viņi paši nevar augt tik skaisti mati. Savā ziņā, tas ir arī dodot janie uztveramo augstāks spēks nekā citiem, jo ​​tas ir rezultāts viņas balto senči.
 • Saskaņā ziedošas bumbieres, pusaudžu Janie sāk iedomāties, ka tas ir tas, ko laulības ir-patiesu savienību un partnerattiecības, kaut kas plūst dabiski kopā. Viņa pati uzskata savu dzīvi ", piemēram, liels koku lapu ar lietām cieta, viss patika, lieta darīts un atsaukt." Šis motīvs ir visu romānu, un viņa meklē šo bumbieru koku brīdī viņas laulību līdz Logan un Džo. Viņa beidzot atrod to ar tējas kūka.
 • PILSĒTA MŪLIS
 • EATONVILLE VEIKALS
 • Matt Bonner vecā mūlis kļūst par kaut ko par leģendu uz Eatonville iedzīvotājiem. Mūlis ir puse badā, vecs, un nežēlīgi apstrādā ar Matt, tāpēc viņš bieži iet prom un parādās dažādās pilsētas. Janie jūt radniecību ar mūlis kurš nežēlīgi apstrādāta un nokļūst verdzībā, Matt. Janie mutters zem viņas elpu par netaisnību tā, un Džodijs overhears viņu. Viņš pērk mūlis no Matt par 5 $, viņš saka: "lai ļautu tai atpūsties." The mūlis dzīvo ārpus pārējo savu dienu, kā sava veida slavenību kamēr viņš nomirst.
 • VIESUĻVĒTRA
 • Kad Džodijs ierodas Eatonville, viņš cer atrast plaukstošu kopienu; vietā, viņš atrod dažus cilvēkus ar ne virzienā vai disku. Džodijs uzreiz zina, tur ir daudz ko darīt: no kuriem pirmais ir veidot pilsētas veikalu. Janie konstatē, ka ir grūti strādāt, un viņa nav atļauts piedalīties jebkurā no sarunas, kas notiek uz lieveņa veikalā. Viņa atrod veikalu izolējošo un slogu; Tomēr, tā kļūst par sociālu sirds daudz no pilsētas.
 • Viesuļvētru burtiski izposta šo Okeechobee platību, apvērsušas ērtas dzīves, kas Janie un Tējas kūka ir būvēti paši vidū Bahamu migrējošiem darba ņēmējiem. Tēlaini tas izposta janie un tēja kūka, jo tēja kūka līgumiem trakumsērga mēģina glābt janie, un Janie ir nogalināt Tējas kūka, jo slimība iznīcina viņa prātā. Laime un drošība, kas Janie atrod ar tējas kūka ir izvilkts prom no viņas ar viņa nāvi, un viņa ir atrast jaunu jēgu no viņas pieredzi.

Image Attributions

More Storyboards By lv-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art