Diagram Słonecznika

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • EKSPOZYCJA
  • PUNKT KULMINACYJNY
  • ROZKŁAD
  • Simon i jego przyjaciele, Arthur i Josek, są więźniami w nazistowskim obozie koncentracyjnym. Oczyszczają śmieci medyczne w przeliczonym szpitalu wojskowym dla rannych niemieckich żołnierzy. Pewnego dnia w drodze do pracy Simon zostaje zatrzymany przez pielęgniarkę i zabrany do łóżka 21-letniego nazistowskiego żołnierza.
  • Pomylony, dlaczego tam jest, Simon pyta Karola co chce z Żydem. Karl powie mu historię o okrucieństwach, które popełnił podczas swojej służby jako żołnierz SS. Opowiada historię, w jakiej sprawie umieścił budynek w budynku z udziałem 200 rodzin żydowskich, a następnie zastrzelił ich, próbując wyskoczyć z okien, aby uniknąć płomienia.
  • Po tym jak Simon powiedział, co zrobił, Karl prosi o przebaczenie Simona. Karl czuł, że jedynym sposobem umierania w pokoju jest wyrozumiałość i prosić o przebaczenie od osoby żydowskiej. Simon jednak wychodzi z pokoju, nie odpowiadając na niego. Tej nocy Simon omawia kwestię moralną z przyjaciółmi w koszarach. Następnego dnia, kiedy wraca, Karl umarł.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art