Ich Oczy Patrzyły na Konflikt Literacki Boga

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Ich oczy patrzyły na konflikt literackiego Boga - zora neale hurston books

Storyboard Text

  • CHARACTER i CHARACTER
  • CHARACTER vs SELF
  • CHARACTER vs SPOŁECZEŃSTWO
  • Janie czuje się coraz pogłębiona i niepokój ze względu na stałe uwagi Jody'ego dotyczące jej wieku i ciała. Wiedziała, że ​​czuje się świadomy swojego własnego starzenia się ciała i wystawia na nią, ale kiedy krytykuje ją przed mężczyznami w sklepie, zapala się na niego, obrażając jego męskość i porównując jego ciało do kobiety W okresie menopauzy. Stuka ją z upokorzenia i jego utraconego poczucia dumy.
  • Krótko po tym, jak Janie wyszła za mąż za Logan Killicks, czeka na szczęście. Ona została opowiedziana przez całe życie, że kiedy ludzie żeni się, zakochują się, więc poślubia Logana i czeka na miłość, aby zacząć. Po roku Janie zdaje sobie sprawę, że małżeństwo nie tworzy miłości, a jej marzenia o miłości i małżeństwie umierają. Ona staje się niespokojna i oczekuje czegoś więcej.
  • Janie wraca do domu do Eatonville i dowiaduje się, że inne kobiety miasta plotkują o niej. Są zazdrośni o jej piękno i spekulują, że działa tak, jakby była lepsza niż oni. Pamiętają, jak opuściła Eatonville ze wszystkimi pieniędzmi Joe Starksa i zastanawiają się, gdzie jest Tea Cake, mężczyzna o wiele młodszy od Janie. Ich zazdrość obniża ich zdolność do zaakceptowania jej, więc ostrzec ją. Pheoby jest jedyną osobą, która stoi za Janie.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art