Konflikt Literacki w Rundzie Kania

Konflikt Literacki w Rundzie Kania
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Konflikt Literacki Kite Runner

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SPOŁECZEŃSTWO
  • Assef mówi Amir, że będzie musiał walczyć z nim, aby zarobić wolność Sohrab. Wyślizguje się ze swych słynnych mosiężnych kolanek i walczy z Amir prawie na śmierć, aż Sohrab przyniesie walkę, zatrzymując się, celując jego procy z Assef i domagając się zatrzymania. Gdy Assef rusza za Sohrabem, strzela z oka, a Sohrab i Amir potrafią uciec.
  • Po tym, jak Amir świadczy o gwałtach Hassana, ale był zbyt przestraszony, by wejść do środka, unika Hassana z wstydu i winy. W końcu próbuje doprowadzić Hassana, żeby uderzył go w granat, w rozpaczliwej próbie, aby Hassan pokazywał mu jakiś gniew, aby mógł złagodzić poczucie winy. Ale Hassan nie chce rzucać niczego w Amir, a ostatecznie bierze granat i gnije go na jego czoło.
  • Assef, starszy chłopiec rasistowski i socjopata, narożniki Amir i Hassan i wyciągają mu mosiężne kolana, aby pokonać Amir, ponieważ Amir jest przyjaciółmi z Hassan, Hazara. Amir myśli, że Hassan nie jest jego przyjacielem; On jest jego sługą. Myśl o uznaniu, że Pasztun jest przyjaciółmi z Hazarą jest niewybaczalna w społecznym kręgu Amir.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art