Konflikt w Opowieści o Dwóch Miastach

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Opowieść o Dwóch Miastach Konflikt Literacki

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • Madame Defarge nie tylko chce zemstę na Karola, wuja i ojca; Ona chce również upewnić się, że jego żona i córka są wyeliminowane. Ona bierze broń i idzie do ich zakwaterowania w Paryżu, ale panna Pross jest jedyna tam. Panna Pross trzyma Mme. Defarge z otwarcia drzwi w domu, więc Mme. Defarge atakuje ją. Kiedy sięga do swojej sukience i wyciąga broń, panna Pross chwyta za nadgarstek i pistolet wystaje, zabijając Mme. Defarge.
  • MAN vs SELF
  • Sydney Carton jest samotnym, nieszczęśliwym człowiekiem, który wydaje się być w głębokiej depresji o swoim życiu io tym, co mogło być inaczej. Ma silne podobieństwo do Charlesa Darnaya i często leniwie porównuje się do sukcesów Karola. Uważa, że ​​Lucie może go całować, ale nie kocha go tak, jak go kocha. Przysięga, że ​​zrobi wszystko dla niej lub dla tych, którzy są jej drodzy, obietnicę, którą wypełnia, kiedy poświęci swoje życie za Karola.
  • MAN vs SPOŁECZEŃSTWO
  • Darnay został zabrany od ojca przez matkę wiele lat wcześniej z powodu okrucieństw, jakie popełnił jego ojciec i wujek. Widział nazwisko rodziny jako źródło wstydu, a później wyrzeka się go i jego dziedzictwu swojemu wujowi. Jednak nadal jest członkiem arystokracji we francuskich oczach chłopów i nie ma dla niego miejsca, aby powrócić, kiedy wróci, aby spróbować ocalić Gabelle. Chociaż został zaakceptowany w Anglii, jego rodziny nie mogą zostać wybaczone we Francji.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art