Motywy, Symbole i Motywy w Czarnej Kotie

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Klawiatura Black Cat autorstwa Edgara Allan Poe, symbole i motywy

Storyboard Text

  • OBJAWIENIE
  • PRZYKŁAD
  • CZARNO-BIAŁY KOT
  • Objawienie lub spalony obraz Plutona zwisający z pętli, która jest spalona do tynku ściany domu, przestrasza narratora. Chociaż wie, że musi to być jakiś rodzaj logicznego wyjaśnienia, zdaje sobie również sprawę, że istnieje strach przed łańcuchem zdarzeń, które miały miejsce od zabicia kota: pożar, w którym traci wszystko, a teraz Wizerunek tego kota i jego okrutne czyny są nadrukowane na ścianie jego domu.
  • Początkowo czarny i biały kot wydaje się być okazją, aby nadrobić to, co zrobił Pluto. Jednak po odkryciu tego kota brakuje okiem, narrator znów jest zniewaga z winy. Uważa się za niezasłużonego uczucia kota i zaczyna go traktować jako zagrożenie. Rzeczywiście, biała plama na klatce kotu zaczyna przypominać szubienice, które narrator wie, że na to zasługuje. Kot ostatecznie przynosi sprawiedliwość i wyrok do narratora, pomagając policji odkryć jej ciało.
  • PIWNICA
  • Piwnica pozwala narratorowi szybko przymocować ciało żony bez obaw o jej odkrycie. Jest tak zadowolony z siebie, że wymyślił się z nią do ukrycia, że ​​przez wiele dni spał spokojnie. Wraz z brakiem czarnego i białego kota, narrator jest niemal żartem, gdy chodzi o piwnicę z policją, wiedząc, że nigdy jej nie znajdzie. Widział piwnicę jako miejsce spokoju w porównaniu do tego, co walczył od wielu lat w swoim umyśle.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art