Obraz w Winogronach Gniewu

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Grapes of Wrath zdjęcia z miski

Storyboard Text

  • "Powierzchnia ziemi była skorupa, cienka twarda skorupa, a niebo stało się blade, więc ziemia stała się blada, różowa w czerwonym kraju i biała w szarym kraju".
  • - Ciągniki ciągnęły się po drogach i na pola, wielkie roboty poruszały się jak owady, posiadające niesamowitą siłę owadów.
  • - A rośliny się zmieniły. Drzewa owocowe miały miejsce na polach zbożowych, a warzywa pasły świat rozłożony na dnie: sałata, kalafior, karczochy, ziemniaki - pochylone rośliny. Człowiek może posługiwać się kosą, pługiem, łyżką; Ale musi czołgać się niczym błąd między rzędami sałaty, musi zgiąć się za plecami i ciągnąć długą torbę między bawełniane rzędy, musi iść na kolana niczym penitent w plastrach kalafiora.
  • "Ruchliwymi, poszukiwawczymi ludźmi byli teraz migranci. Te rodziny, które żyły na małym kawałku ziemi, który żył i umierał na czterdziestu hektarach, którzy zjadł lub głodzono na produkcjach czterdziestu hektarów, teraz cały Zachód wpadł do środka ... Za nimi przyszło więcej.
  • "I cały czas owoce kwitną i kwiaty rozchodzą się w długich klastrach na winorośli. A w narastającym roku ciepło się rośnie, a liście zmienia się na ciemnozielony ".
  • "Nad górzystymi górami i nad dolinami szły chmury przemaszerowane z oceanu. W powietrzu unosił się gwałtownie i cicho, wysoko w powietrzu, świstał w szczotce i ryknął do lasu.

Image Attributions

More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art