Perspektywy Handlu Niewolnikami

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Perspektywy Handlu Niewolnikami

Storyboard Text

  • "Moja matka i ja byliśmy oddzieleni, gdy byłem tylko niemowlęciem - zanim znałem ją jako moją matkę. Jest to zwykły zwyczaj, w części Maryland, z której uciekłam, aby dzieci z ich matki od bardzo młodszych lat Często, zanim dziecko osiągnęło swój dwunasty miesiąc, zabiera się jej matka i wynajmuje na pewnej farmie znaczną odległość, a dziecko znajduje się pod opieką staruszki, która jest za stara na roboty polowe ".
  • Aa Bb Cd Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll
  • "Mistrz nie był jednak humanitarnym niewolnikiem, co wymagało nadzwyczajnego barbarzyństwa ze strony przełożonego, który miał na niego wpływ. Był okrutnym człowiekiem, utwardzonym przez długie życie niewolników, czasami czerpał ogromną przyjemność z biczowania Niewolnika, często o tej porze dnia obudziłem się najbardziej przerażającymi krzykami mojej własnej ciotki.
  • "Wkrótce po tym, jak pojechałam z panem i panią Auld, bardzo życzliwie zaczęła nauczyć mnie A, B, C. Po tym się nauczyłem, pomagała mi w nauce pisowni słów trzech lub czterech liter. Właśnie w tym momencie moich postępów Pan Auld dowiedział się, co się dzieje, i od razu zakazał pani Auld pouczenia mnie, mówiąc między innymi, że nielegalne, a także niebezpieczne, było nauczanie Niewolnik do czytania ".
  • Douglass, Frederick. Opowieść o życiu Fredericka Douglassa, amerykańskiego niewolnika. Cambridge, MA: Belknap, 1960. Drukuj.
  • "Z poważaniem i szczerze mając nadzieję, że ta mała książka może coś zrobić, aby rzucać światło na amerykański system niewolników i przyspieszyć dzień wyzwolenia milionom braci w więzach - wiernie polegając na mocy prawdy, miłości i sprawiedliwości, Za powodzenie w moich skromnych wysiłkach i uroczyście zobowiązując się do świętej przyczyny, sam zapisuję się ".
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art