Słodki sklep cukierniczy przy ulicy sprzedaje funtowi niektóre cukierki, fudge i czekoladki. Czy uważasz, że funt fudge wystarczy, aby dzielić się z rodziną? Ile pieniędzy masz wydać?
Slide: 4
Robisz czekoladowe ciasteczka do wypieku. Pojedyncza recepta wymaga dziesięciu uncji czekoladowych żetonów i 3/4 filiżanki masła. Ile worków czekoladowych żetonów i ile opakowań masła potrzebujesz na potrójną partię?
Slide: 5
Zbierasz trochę jabłek z sklepu spożywczego. Jabłka kosztowały 1,49 USD za jeden funt. Ile uncji lub kilogramów jabłek kupujesz? Ile masz wydać?
Slide: 6
Prowadzisz niesamowite przyjęcie z równie niesamowitym uderzeniem. Ile soku, sody i owoców potrzebujesz? Czy na playlistie masz wystarczająco dużo muzyki, aby zakończyć całą imprezę?
Slide: 7
Ok rozumiem. Używam pomiaru przez cały czas.
Samochód zepsuł się i jesteś skręcony. Jak daleko musisz chodzić do miasta? Czy będziesz mógł dostać się gdzieś przed mrokiem?
Slide: 8
Zrobiłeś to na Księżyc! Ile teraz ważysz? Jak daleko jesteś z domu? Jaka jest średnica krateru, w którym stoi?
Slide: 9
1 ft = 12 w ciągu 1 h = 60 min 1 gal = 4 qt
1 l = 1000 ml 1 T = 2000 lb 1 mil = 5280 ft
Zbyt zajęty. Zmierzenie.
Nadal mnie słuchasz?
Slide: 0
Myślę, że się niszczysz.
Over 30 Million Storyboards Created
No Downloads, No Credit Card, and No Login Needed to Try!