Tematy, Symbole i Motywy w Górach jak Słonie Białe

Tematy, Symbole i Motywy w Górach jak Słonie Białe
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Wzgórza jak motyw słonia białego, symbolizm, analiza znaczenia

Storyboard Text

  • SŁONIE
  • PRZYKŁAD
  • NAPOJE
  • Słoń w pokoju jest procedurą aborcyjną, którą Jig i człowiek muszą zdecydować zrobić lub nie. Prezent z białego słonia to oburzająco brzydki prezent, często podawany w żartach, którego nikt nie chce. Początkowo Jig porównuje góry do białych słoni, ale potem decyduje, że nie wyglądają tak naprawdę. To wydaje się być metaforą dla dziecka, któremu wydaje się, że chce zachować, podczas gdy mężczyzna chce, aby to było tylko dwa z nich.
  • Napoje są rozproszone dla Jig i amerykańskiego człowieka. Jig chce mieć piwo, a potem chce spróbować Anis del Toro. Jig zauważa, że ​​wszystko smakuje jak lukrecja, zwłaszcza te, na które czekała tak długo, jak absinthe i zawsze jest rozczarowaniem. Może to być metafora dla dziecka, o którym myśli, czy ma, czy też ma nadzieję, że człowiek będzie bardziej otwarty na dziecko, a zamiast tego pozwoli Jigowi popierać aborcję.
  • WZGÓRZA
  • KURTYNA KULKOWA
  • Jig porównuje wzgórza do białych słoni, ale amerykański mężczyzna już nie jest oszołomiony tym, co mówi. Rozmawia z nim do niepokoju o ciążę, którą można zabrać, jeśli ma operację. Wygląda na zmuszoną do tego, bo chce uszczęśliwiać go. Kiedy jednak patrzy ponownie na wzgórza, zdaje sobie sprawę, że nic nie może wrócić do dotychczasowych relacji. Piękno wzgórz jest jak ich szczęście, a ona wie, że nigdy nie mają tego plecy - a nie w pełni.
  • Kurtyna trzyma muchy z baru, a Jig skupia uwagę kilka razy. To pozwala jej rozproszenia od jej napiętej rozmowy z mężczyzną, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jest reklamy Anis del Toro. Dotknie kulek, gdy mężczyzna mówi jej, że chce, aby miała operację. Kurtyna ta oddziela od rzeczywistego barroomu, a gdy mężczyzna wychodzi z platformy, ma nadzieję, że poczuje się "lepiej" lub bardziej sympatyczna, gdy przechodzi przez zasłonę i wraca do niej.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art