TOAFK - konflikt literacki w "Świece na wietrze"

TOAFK - konflikt literacki w "Świece na wietrze"
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Ślimak w Wietrze Konflikt Literacki Króla Dawnego i Przyszłego Autorstwa TH White'a

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SPOŁECZEŃSTWO
  • Mordred nienawidzi Artusa, ponieważ uważa, że ​​próbował go zabić jako niemowlę. Przysięga, że ​​zemści się, zerwając najbliższy krąg Arthura, ujawniając publicznie sprawę Lancelota i Guenevera. Zgodnie z kodeksem prawnym Artura ich działania stanowią zdradę, a on będzie musiał wykonać je oba.
  • Kiedy Arthur siedzi w swoim namiocie w ostatnich kilku rozdziałach, jego żona jest więźnia, jego najlepszy przyjaciel na emigracji, jego syn usiłuje go zabić, a Okrągły Stół rozproszony, zdaje sobie sprawę, że nie potrafi powstrzymać tych nieszczęść. Czuje, że jego nowy system zawodzi i zastanawia się, czy wojna będzie zawsze nieunikniona. Przekonuje się przekazać Thomasowi Malori swoje pomysły, z nadzieją, że jego mantra "Might for Right" zostanie przekazana przyszłym pokoleniom.
  • Podczas gdy Artur zdaje sobie sprawę, co Guenever i Lancelot zrobili dla niego, to zdrada, kocha ich oboje i nie chce prowadzić kary; Jednak jako Król, jest związany regułami, które stworzył dla własnego społeczeństwa. Guenever zostaje skazany na spalenie na stosie, a Arthur skrupulatnie ma nadzieję, że Lancelot pojedzie w celu ratowania jej w ostatniej chwili.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art