Ulubiony Cytat Głosowy Aminy

Ulubiony Cytat Głosowy Aminy

Storyboard Description

Poproś uczniów, aby zidentyfikowali cytat z książki i nawiązali połączenie tekstowe, aby wyjaśnić, co to dla nich oznacza!

Storyboard Text

  • Ulubiony cytat w głosie Aminy autorstwa Heny Khan
  • Amina jest zdezorientowana, gdy Soojin wyraża chęć zmiany imienia. Oboje doświadczyli upokorzenia, gdy nauczyciele, sąsiedzi lub koledzy z klasy źle wymówili ich imiona. To było coś, co łączyło ich więzi i Amina zastanawia się, czy to oznacza, że Soojin odsuwa się od czegoś więcej niż tylko jej imienia. Cytat oddaje nieporozumienie w ich przyjaźni i znaczenie imion dla poczucia siebie. Imiona są często związane z rodziną, kulturą, dziedzictwem i tożsamością. Pokazuje również, jak ważna jest poprawna wymowa imion, aby okazywać szacunek i szacunek dla uczniów, sąsiadów i kolegów z klasy.
  • AMINA
  • SOOJIN
  • „Zawsze byliśmy jedynymi dzieci w szkole podstawowej o nazwach że każdy potknął... Mama powiedziała mi kiedyś, że nazwa wzięła moje myślenie byłoby najprostszym wszystkim te na jej liście do ludzi w Ameryce wymówić . Ale myliła... Soojin jest jedynym w szkole uderza go... coś o Soojin chcąc upuścić jej imienia sprawia, że obawiają się, że mogę być następny „.
Over 20 Million Storyboards Created
Storyboard That Family