Utwórz Własny Projekt Scenariusza dla Latawców Kite Runnera

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Utwórz Własną Scenografię dla Projektu Kite Runner

Storyboard Text

  • PRZESTAŃ WALCZYĆ!!!
  • W tym roku problem, z którym się zmagałem, jest rozwód moich rodziców. Naprawdę ciężko było na moich braci i mnie, a moi rodzice walczyli wiele nad nami.
  • Ludzie, którzy pomogli mi w tym doświadczeniu to moja ciotka Nancy i wujek Jimmy. Pozwolili mi przyjść, kiedy czuję się przytłoczony i pomagają mi odrobić lekcje.
  • Rozwód moich rodziców jest wciąż ciągle prowadzony, ale mogłem się z nim pogodzić poprzez poradę i siadając i opowiadając im, jak walczą nas boje. Moja ciocia i wujek pomogli mi zdecydować, co powiedzieć, zanim usiadłem, aby z nimi porozmawiać.
  • MÓJ LATAWIEC
  • Lekcją, którą nauczyłem się od tego jest poproszenie o pomoc, kiedy czuję się przytłoczony. Nauczyłem się też nie próbować podejmować problemów i sporów innych osób; Powinienem skupić się na upewnieniu się, że dobrze radzę sobie dobrze w szkole, być kapitanem mojego zespołu piłkarskiego i upewniam się, że moi bracia mają kogoś, z kim rozmawiamy.
  • Kilka rad, jakie dałbym Amirowi, aby pomóc mu złagodzić jego winę nad Hassanem, to przypominanie mu, że jest tylko dzieckiem, a jego ojciec uśmiercił niesprawiedliwe traktowanie między nim a Hassanem. Utrzymując połączenie krwi w tajemnicy, pozwolił Amirowi, że Hassan był tylko sługą, a jego ciągła krytyka Amira nie pomogła sytuacji. Fakt, że Amir pomaga Sohrabowi to ogromna ofiara i odważna decyzja. Sądzę, że Hassan był zadowolony z Amir teraz.
More Storyboards By pl-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art