Hatchet Sekvencia príbehu

Hatchet Sekvencia príbehu
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Plány lekcie Hatchet - Sekvenovanie V literatúre musia čitatelia pochopiť, že sled udalostí môže hrať veľmi dôležitú úlohu v tom, či niekto môže sledovať sprisahanie alebo nie. Existujú rôzne spôsoby zobrazovania sekvencie. V Hatchete sa človek môže rozhodnúť, že ukáže lietadlovú haváriu, Brian sa stará o zranenia porcupinu a potom o jeho záchranu. V tomto príklade ukážeme, ako Brian ide z hladovania s ničím k jedlu, naučiť sa kŕmiť a loviť / loviť pre jeho prežitie. Či sa študenti rozhodnú ukázať veľký obrázok alebo prísnejší pohľad, je dôležité ukázať, ako je objednávka dôležitá písomne. Bez správneho sekvenovania sa pozemky skutočne nespájajú. Študenti by mali myslieť na sériu udalostí s rozoznateľným spojením a vytvoriť storyboard, ktorý ukáže niečo, čo sa stane postupne.

Storyboard Text

  • Brian nemá žiadne jedlo a bojí sa, že po havárii zomrie hladom. Zistí niektoré korytnačky a rozhodne sa ich jesť, aj keď nemá žiadny oheň.
  • Potom si uvedomuje, že môže kŕmiť plody. Nájde maliny a niektoré ďalšie bobule, ktoré popisuje ako "črevá čerešne", že chuť strašný a poškodiť jeho žalúdok. Uvedomuje si, že nie je jediný, kto hľadá, keď vidí veľkého medveďa.
  • Nakoniec Brian je schopný začať loviť a rybať, keď robí kopije a luk a šíp. On sa pomaly učí, ako sa živí.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art