Konflikt v Príbehu Dvoch Miest

Konflikt v Príbehu Dvoch Miest
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Príbeh Dvoch Miest Literárny Konflikt

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • Madame Defarge sa nesnaží iba pomstiť Charlesovi a jeho strýkovi a otcovi; Chce tiež zabezpečiť, aby jeho žena a dcéra boli odstránené. Dostane zbraň a ide do svojho ubytovania v Paríži, ale Miss Pross je tu jediný. Slečna Prossová zachováva pani. Zabráňte otvoreniu dverí v dome, tak pani. Defarge ju napadne. Keď dorazí do svojich šiat a vytiahne zbraň, slečna Prossová sa chystá na zápästie a pištoľ sa vypne a zabije ma. Defarge.
  • MAN vs SELF
  • Sydney Carton je osamelý, nešťastný človek, ktorý sa zdá byť v hlbokej depresii o svojom živote a čo by mohlo byť iné. On má silnú podobnosť s Charlesom Darnayom a často sa tajne porovnáva s úspechom Charlesovho. Verí, že Lucie môže urobiť ho celkom, ale ona ho nemiluje tak, ako ju miluje. Prisahá, že urobí čokoľvek pre ňu alebo pre tých, ktorí sú jej drahí, sľub, ktorý plní, keď obetuje svoj život Charlesovi.
  • MAN vs SPOLOČNOSŤ
  • Darnay bol odobratý od svojho otca jeho matkou pred mnohými rokmi kvôli zverstvám, ktorých spáchal jeho otec a strýko. Jeho rodové meno sa považuje za zdroj hanby a neskôr sa zriekne svojho dedičstva a svojho dedičstva. Je však stále členom aristokracie v očiach francúzskych roľníkov a nie je tam miesto, kde by sa mohol vrátiť, keď sa vráti, aby sa pokúsil zachrániť Gabelle. Kým je prijatý v Anglicku, jeho zločiny v rodine nemôžu byť odpustené vo Francúzsku.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art