Obrázky v Hrozne Hnevu

Obrázky v Hrozne Hnevu
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Kniha Hrozno z hnevu na obrázkoch s prachovými misami

Storyboard Text

  • "Povrch zeme sa rozdrtil, tenká tvrdá kôra a ako sa obloha stala bledá, tak sa svet bledol, ružová v červenej krajine a biela v šedej krajine."
  • "Traktory prešli cez cesty a do polí, veľké crawlery sa pohybujú ako hmyz, majú neuveriteľnú silu hmyzu."
  • "A plodiny sa zmenili. Ovocné stromy zaberali miesto obilných polí a zeleninu na kŕmenie sveta rozloženom na dno: šalát, karfiol, artyčoky, zemiaky - zakrivené plodiny. Človek môže stáť, aby použil kosu, pluh, vidlička; Ale musí sa plaziť ako chyba medzi riadkami hlávkového šalátu, musí sa ohnúť chrbtom a vytiahnuť dlhú tašku medzi bavlnené riadky, musí sa na kolená ako kajúcnik naprieč karfiolovou náplasťou. "
  • "Pohybliví, hľadajúci ľudia boli teraz migrantmi. Tie rodiny, ktoré žili na malom pozemku, ktorý žil a zomrel na štyridsať hektárov, ktorí jedli alebo hladovali na produkciu štyridsať hektárov, mal teraz celý Západ vyčnievať ... Za nimi prišli čoraz viac. "
  • "A po celú dobu sa napučiava plody a kvety sa rozpadajú v dlhých klastroch na viniči. A v rastúcom roku rastie teplo a listy sú tmavo zelené. "
  • "Nad horami na vysokom brehu a cez údolia prišli z mora šedé mraky. Vietor prudko a ticho vybuchol, vysoko vo vzduchu, a to sa mierilo v kefke a vyrazilo v lese. "

Image Attributions

More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art