Témy, Symboly a Motívy v Čiernej Mačke

Témy, Symboly a Motívy v Čiernej Mačke
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Čierna mačka Edgar Allan Poe témy, symboly a motív storyboard

Storyboard Text

  • ZJAVENIE
  • PRÍKLAD
  • ČIERNEJ A BIELEJ MAČKY
  • Zjavenie alebo vyhorený obraz Plutona, ktorý visí z ruky, ktorá je spálená do omietky steny domu, vystraší vypravcu. Zatiaľ čo vie, že musí existovať nejaké logické vysvetlenie, uvedomí si tiež, že existuje dôvod byť strašný z reťazca udalostí, ktoré nastali od doby, keď zabíjal mačku: oheň, v ktorom stráca všetko, a teraz Obraz tejto mačky a jeho hrozné činy sú vytlačené na stene svojho domova.
  • Na začiatku sa čierna a biela mačka zdá byť príležitosťou, aby vykompenzovala to, čo urobil Pluto. Avšak pri objavovaní tejto mačky tiež chýba oči, vyrozprávajúci je znova zahalený viny. Vidí sám seba, že nezaslúži kočičí náklonnosť a začne ho považovať za hrozbu. Naozaj, biely náplasť na mačacej hrudníku začína pripomínať šibenicu, o ktorej rozprávač vie, že si zaslúži. Mačka nakoniec prináša spravodlivosti a úsudku vypraviteľovi tým, že pomáha polícii objaviť jej telo.
  • V PIVNICI
  • Pivnica umožňuje rozprávačovi rýchlo zdobiť telo svojej ženy bez obáv o jej objavenie. Je veľmi spokojný so sebou, že prichádza s myšlienkou, že ju skryje tam, kde spočíva niekoľko dní v pokoji. Spolu s absenciou čiernej a bielej mačky je rozprávač takmer radostný, keď chodí okolo pivnice s políciou, vediac, že ​​ju nikdy nenájdu. Pivnica vidí ako miesto pokoja v porovnaní s tým, čo bojuje v jeho vlastnej mysli po mnoho rokov.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art