Témy, Symboly a Motívy v Kopcoch ako Biele Slony

Témy, Symboly a Motívy v Kopcoch ako Biele Slony
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Kopce ako tema bielych slonov, symbolizmus, významová analýza

Storyboard Text

  • SLONY
  • PRÍKLAD
  • NÁPOJE
  • Slon v miestnosti je postup potratov, ktorý sa Jig a človek musí rozhodnúť urobiť alebo nerobiť. Bielý darček slona je mimoriadne ošklivý darček, ktorý sa často dáva v žartoch, že nikto naozaj nechce. Spočiatku Jig porovnáva hory s bielymi slonmi, ale potom sa rozhodne, že v skutočnosti nevyzerajú ako oni. Zdá sa, že to je metaforou pre dieťa, o ktorom sa zdá, že chce mať, zatiaľ čo muž chce, aby boli znova len dvaja z nich.
  • Nápoje sú rozptýlením pre Jiga a amerického muža. Jig chce mať pivo a potom chce skúsiť Anis del Toro. Jig poznamenáva, že všetko chutí ako sladkoholník, najmä tie veci, ktoré tak dlho čaká, ako absint, a je to vždy sklamanie. Mohlo by to byť tiež metaforou o dieťati, o ktorej premýšľa, alebo o jej nádej, že človek bude otvorenejší na to, aby mal dieťa, a namiesto toho nechá Jiga, ktorý sa obhajuje potratom.
  • KOPCE
  • PERLIČKOVÝ ZÁVES
  • Jig porovnáva kopce s bielymi slonmi, ale americký muž už nie je oslňujúci ničím, čo hovorí. Kriedy to až do obáv o tehotenstvo, ktoré by bolo možné odobrať, ak má operáciu. Zdá sa, že je to nútená urobiť, pretože chce, aby bol šťastný. Ako však znova pozerá na kopce, uvedomí si, že v ich vzťahu sa nič nemôže vrátiť späť. Krása kopcov je ako ich šťastie a ona vie, že to nikdy nebudú mať - nie úplne.
  • Záclona udržuje muchy z baru a niekoľkokrát ju drží Jigovu pozornosť. Umožňuje jej rozptýliť sa od svojho napätého rozhovoru s mužom, keď si uvedomuje, že to je reklama Anis del Toro. Dotkne sa korálkov, ako mu muž povie, že chce, aby mala operáciu. Koráliková opona ich oddeľuje od skutočnej barovej miestnosti a keď sa človek vráti z plošiny, dúfa, že sa bude cítiť "lepšie", alebo viac príjemné, keď prechádza záclonou a vráti sa k nej.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art