Témy, Symboly a Motívy v Veciach, Ktoré Vykonávajú

Témy, Symboly a Motívy v Veciach, Ktoré Vykonávajú
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Veci, Ktoré Nesú Motívy, Symboly a Motívy

Storyboard Text

  • PRÍBEHY
  • PRÍKLAD
  • MUŽ, KTORÉHO SOM ZABIL
  • O'Brien hovorí o tom, ako hovoriť jeho príbehy nie je nevyhnutne terapia pre neho, ale je to cathartic. Hovorí, že rozprávanie vojnových príbehov ich vynáša z minulosti a do súčasnosti a ich cieľom je pripojiť sa k minulosti do budúcnosti. Predpokladá, že by pravdepodobne mal písať o niečom inom, ale zároveň vidí dôležitosť zachovania príbehov nažive - udržiava svoje spomienky, svojich priateľov a dokonca aj svoje chyby nažive.
  • Pre O'Briena sa zdá, že tento človek je jedným z väčších vecí, ktoré ešte stále nesie. O'Brien ho opisuje v groteskných detailoch po tom, čo ho zabil, ale potom špekuluje o tom, kto bol predtým, a niektoré životopisné detaily sa zdajú byť v súlade s vlastným životom O'Briena. Spája sa s mužom, hoci nie je jasné, či ho zabije alebo nie. Bez ohľadu na to, že človek je duchom v príbehoch, ktoré O'Brien jasne zápasí.
  • POLE, KDE KIOWA ZOMRIE
  • Pole je napadnuté v noci. Kiowa, zranený, klesne do neho a Bowker necháva ísť zo svojej topánky, pretože cíti, že sa kĺže aj pod. Bowker hovorí, že mohol vyhrať Striebornú hviezdu, ak to nebolo za pach. Neskôr v románe však O'Brien odhaľuje, že v noci to nebol Bowker, ktorý stratil nervy a Striebornú hviezdu. To bol on. Neskôr O'Brien navštívil pole so svojou dcérou, Kathleen. Je jasné, že Kiowova smrť stále váži na neho.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art