Vianočná Karolína sa Pripája k Textu a k Sebe

Vianočná Karolína sa Pripája k Textu a k Sebe
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Príčiny a následkov s pripojením k textu a k sebe v Vianočnej karte, od Charlesa Dickensa, Ebenezer Scrooge sa mení veľa ako on stárne. Akonáhle je milujúci, starostlivý mladý muž, Scrooge robí nerozumný a crotchety, ako on stárne. Strata v jeho živote ho vedie k tomu, že sa o ňu ľutuje a on čoskoro začne robiť rozhodnutia, ktoré cíti, že ho nebudú cítiť bolesť. Tieto rozhodnutia často vedú k životnému štýlu, ktorý mu bráni mať priateľov a vzťahy. Po smrti svojho obchodného partnera, Marley, ktorý bol tiež riadený chamtivosťou v jeho živote, je Scrooge navštívil Marley a duchovia vianočných darov minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Títo duchovia ukazujú Scroogeovi, ako sa jeho život rozvinul, pričom jeho rozhodnutia vedú k tomu, ako spravuje vzťahy, alebo presnejšie vyhýbať sa akýmkoľvek. Scrooge si uvedomuje, ako je prázdny jeho život, a rozhodne, že nikdy nie je neskoro na to, aby vykonal zmeny. Prebudí sa na vianočnom ráne, nový muž. Kvôli veciam, ktoré mu duchovia ukázali, mení, ako sa vzťahuje k ľuďom. Študenti by mali využiť túto príležitosť na to, aby zistili jednu z vecí v minulosti Scrooge, ktorý spôsobil, že sa bude správať tak, ako to robí. (Identifikujte základnú príčinu a dôsledok - je škaredý a chamtivý, nepredstavuje starostlivosť o niekoho atď.) Mali by potom zistiť, ako ich niečo v minulosti spôsobilo, že konajú určitým spôsobom. Možno boli v mladosti včelí, takže teraz majú obrovský strach z včiel. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.9 Porovnajte a kontrastujte fiktívne zobrazenie času, miesta alebo charakteru a historického účtu toho istého obdobia ako prostriedok na pochopenie toho, ako autori beletrie používajú alebo menia históriu. CCSS.ELA-LITERACY.RL.7.3 Analyzujte, ako sa jednotlivé prvky príbehu alebo drámy vzájomne ovplyvňujú (napr. Ako nastaviť tvary znakov alebo sprisahania).

Storyboard Text

  • "Čo ti Idol vyviedol?" Zopakoval.
  • PRIPOJENIE K TEXTU
  • "Ďalšia idol ma presídlil, a ak vám to môže v budúcnosti pomôcť a utišiť, ako by som sa pokúsil urobiť, nemám dôvod, aby som zarmútil."
  • "Zlatý."
  • SPOJENIE SO SEBOU
  • Ako mladý muž, Scrooge bol zasnúbený s jeho láskou, Belle. Predtým, ako prejdú so svadbou, Belle končí angažovanosť, pretože cíti, že Scrooge si peniaze a prestíž nad láskou a rodinou. Táto strata jeho snúbenice je jednou z príčin jeho horkosti ako starý muž.
  • Moja mama a ja sme boli raz v autonehode. Nikto nebol zle zranený, ale bolo to naozaj strašidelné! Kvôli tejto nehode sa teraz ubezpečujem, že budeme vždy používať bezpečnostné pásy.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TPT Store