Vytvorte si Vlastný Projekt Kite Storyboard pre Bežec Draka

Vytvorte si Vlastný Projekt Kite Storyboard pre Bežec Draka
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Vytvorte si Vlastný Príbeh Kite pre Projekt Kite Runner

Storyboard Text

  • PRESTAŤ BOJOVAŤ!
  • Problém, ktorým som v tomto roku čelil, je rozvod rodičov. Na mojich bratov a mňa bolo naozaj ťažké a moji rodičia sa nad nami moc bojovali.
  • Ľudia, ktorí mi túto skúsenosť pomohli, sú moja teta Nancy a strýko Jimmy. Nechali ma prísť, keď som sa cítil zahltený a pomáhajú mi so svojimi domácimi úlohami.
  • Rozvod mojich rodičov stále prebieha, ale ja som sa s ňou mohol vyrovnať prostredníctvom poradenstva a posadiť sa a povedať im, ako ich boje zrania nás. Moja teta a strýko mi pomohol rozhodnúť sa, čo im povedať skôr, ako som sa posadil, aby som o nich rozprával.
  • MÔJ DRAK
  • Lekcia, z ktorej som sa naučil, je požiadať o pomoc, keď sa cítim ohromený. Naučila som sa tiež, aby som sa nepokúšala zaoberať sa problémami a spormi iných ľudí. Mala by som sa sústrediť na to, aby som sa uistil, že sa mi dobre darí v škole, že som kapitánom môjho futbalového tímu a aby som sa uistil, že moji bratia majú niekoho s kým hovoriť.
  • Niektoré rady, ktoré by som dali Amirovi, aby mu pomohlo zmierniť jeho vinu nad Hassanom, je pripomenúť mu, že je to len dieťa a jeho otec si zachoval nespravodlivé zaobchádzanie medzi ním a Hassanom. Tým, že udržiaval svoje krvné spojenie tajomstvom, nechal Amíra veriť, že Hassan je len služobník a jeho neustále kritika voči Amiru nepomohla situáciu. Skutočnosť, že Amir pomáha Sohrabovi, je obrovská obeť a statočné rozhodnutie. Verím, že Hassan teraz bude Amir spokojný.
More Storyboards By sk-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art