Ayçiçeği Tablosu Diyagramı

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • FUAR
  • DORUK NOKTASI
  • ÇÖZÜM
  • Simon ve arkadaşları Arthur ve Josek, bir Nazi toplama kampında tutsaklardır. Yaralı Alman askerleri için dönüştürülmüş bir ordu hastanesinde tıbbi atıkları temizlediler. Bir gün çalışmaya giderken Simon hemşire tarafından durduruldu ve ölmekte olan 21 yaşındaki Nazi askerinin başucuna alındı.
  • Simon neden karışık olduğunu, Karl'a bir Yahudi ile ne istediğini soruyor. Karl, SS askeri olarak görev yaptığı zamanlarda yaptığı acımasızlıklarla ilgili bir hikaye anlatmaya devam ediyor. İçindeki 200'den fazla Yahudi aile ile ateşe maruz kalan bir binayı nasıl kurduğuna dair hikayeyi anlatıyor ve ardından alevlerden kurtulmak için pencerelerden atlamaya çalışırken onları vuruyor.
  • Simon'a ne yaptığını söyledikten sonra, Karl Simon'un affedilmesini istemeye devam eder. Karl, barış içinde ölmenin tek yolunun bilinçliliğini gidermek ve Yahudi bir kişiden af ​​dilemek olduğunu düşünüyordu. Bununla birlikte, Simon odayı kendisine cevap vermeden bırakır. O gece, Simon, barakalarda arkadaşlarıyla olan ahlaki meseleyi tartışıyor. Ertesi gün, döndüğünde Karl öldü.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art