Canterbury Masalları - "Bath's Prolog'un Karısı" ndaki Perspektif

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Geoffrey Chaucer Canterbury Masalları - Perspektif

Storyboard Text

  • Bath Aife, Alyson, beş kez evlendi ve bu evliliklerin çoğunun nasıl kontrol edildiğini açıkladı. Kendini evlilikteki sıkıntılar konusunda uzman olarak görüyor.
  • Kral Süleyman'ın da aralarında bulunduğu İncil'den kaynaklanan örnekleri kullanarak birçok kez evlenmenin olumlu bir şey olduğunu göstermektedir. Altın kocasını karşılamaktan bile heyecanlı.
  • Elçi Paul bekaretin önemini anlatırken, akıllıca birinin daha fazla bekar yaratması gerektiğini belirttiğini belirtti. Sonuçta, Tanrı, Adem ve Havva'ya verimli ve çoğalıp yaşamamasını söyledi.
  • Alyson'ın Jankyn'e beşinci evliliği, para için değil sevgi içindi. Ona her şeyi verir ve ona hiçbir şey vermez. Onu kontrol etmeye çalışıyor, çünkü genç yaşı onu güvensiz kılıyor.
  • Janekyn, her akşam kötü mağdurlar hakkında Alyson'ı okuyor. Sonunda sinirlendiğinde kitabı kesip Jankyn'i yumrukladı. Tek kulağında sağır olmasına neden olarak, onu geri çekiyor. Onu kendine çekerek ölmüş gibi yapıyor ve ona tekrar vuruyor.
  • Bu, ikisi arasında bir mütarekeye ve Jankyn, Alyson'a evliliklerinde tüm gücünü verir. O da kitabın yanmasına neden oluyor. Haysiyeti ve evliliğini geri kazanır.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art