Gözleri Tanrı'yı ​​Edebi Çatışma İzliyor

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Gözleri Tanrı'yı ​​İzliyor Edebî Çatışma - zora neale hurston books

Storyboard Text

  • KARAKTER - KARAKTER
  • KARAKTER - SELF
  • KARAKTER VS TOPLUM
  • Janie, Jody'nin yaşı ve vücudu hakkındaki sürekli ifadeleri yüzünden giderek ağırlaşıyor ve rahatsız oluyor. Yaşlı bedeniyle ilgili kendine güvenen bir kadın olduğunu bilir ve onu kendi üzerine yansıttığını ancak kendisini mağazadaki erkeklerle eleştirirken, erkeğine hakaret ederek ve bedenini bir kadına kıyasla kendisine ateş açar. Menopozda. Ona aşağılanma ve kaybettiği gurur duygusundan vazgeçer.
  • Janie, Logan Killicks'le evlendikten kısa süre sonra, mutlu olmayı beklemektedir. Bütün hayatı boyunca, insanlar evlendiğinde aşık oldukları, yani Logan'la evlendiği ve aşkı başlatmayı beklediği söylendi. Janie bir yıl sonra evli olmanın sevgi yaratmadığını ve aşk ve evlilik hayallerini kaybettiğini fark eder. Huzursuz olur ve bir şey daha bekler.
  • Janie eve Eatonville'e döner ve kasabadaki diğer kadınların onun hakkında dedikodular geçirdiğini bulur. Güzelliklerini kıskacılardır ve sanki olandan daha iyi gibi davranıyorlar. Eatonville'i Joe Starks'ın tüm parasıyla nasıl terk ettiğini hatırlıyorlar ve Tea Cake'in Janie'den daha genç bir adam olduğunu merak ediyorlar. Kıskançlıkları onu kabul etme kabiliyetlerini bulutlar, bu yüzden onu dışlarlar. Janie için ayağa kalkan tek kişi Pheoby'dir.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art