Kira-Kira Film Posteri

Kira-Kira Film Posteri

Storyboard Description

StoryboardThat : Bir film afişi oluşturmak, öğrencilerin bir hikayenin ana temalarını ve atmosferini ne kadar iyi anladıklarını göstermelerinin eğlenceli bir yoludur. Görüntü seçimi ve hatta slogan bile kitap ve bıraktığı izlenim hakkında güçlü bir açıklama yapabilir. Posterler basılabilir ve sınıfa asılabilir ve hatta sınıfta film uyarlamasını izlemekle çakışabilir!

Storyboard Text

  • Kira-Kira
  • Kira-Kira
  • Cynthia Kadohata ödül kazanan romanı şimdi büyük bir sinema filmi! Kira-Kira , kardeşlik bağları ve bir ailenin tüm engellere karşı gösterdiği kararlılığın güçlü hikayesidir. 1950'lerde Gürcistan'ın küçük bir kasabasında yaşayan sadece birkaç Japon Amerikan ailesinden biri olan Takeshima ailesi ekonomik zorluklara, adaletsiz çalışma koşullarına, ırkçılığa ve trajediye katlanıyor. Yine de, tüm aşkları, umutları ve birbirlerine olan inançları onları taşır.
  • "Ablam bir yer olarak dünyanın bu şekilde bakmak için bana öğrettiği pırıltılar olduğunu, cırcır böceklerinin, kargaların ve rüzgarın seslerinin olduğu bir yer olarak aynı zamanda sihir de olan günlük olaylardır. "
Over 20 Million Storyboards Created
Storyboard That Family