Smith, Virginia Genel Tarihinde Güvenilir Anlatıcı Olamıyor

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Virginia Genel Tarihe göre Şef Powhatan John Smith'in Güvenilir Anlatıcı olarak analizi

Storyboard Text

  • GÜVENİLMEZ BİR ANLATICI OLARAK SMİTH
  • ÖRNEK 1
  • ÖRNEK 2
  • ÖRNEK 3
  • "Yeni Başkan ve Martin, tehlikede zayıf yargıya ve barış içinde daha az endişeye sahip olmakla birlikte, Kaptan Smith'e yurtdışında her şeyi idare etmeyi taahhüt etti: kendi örneği, iyi sözleri ve adil vaatleriyle, Diğerlerini başkalarına bağlamaya, bazıları evler inşa etmeye, diğerleri onları kendine hasretmeye, kendi payına düşeni her zaman en üst düzeyde tutuyordu, böylece kısa süre içinde çoğundan evleriyle kendine ihanet ederek barınak sağladı. "
  • "Buna rağmen, bir saat sonra, onu bir ağaca bağladıklarını ve kendisini vurmaya hazır olduğunu düşünerek ayakta durabilecek kadar çok kişi var; ancak pusula elinde tutarak hepsi yaylarını ve oklarını koydu. Muzaffer bir tavırla, Orapaks'a götürdü; orada tavırları nazikçe alkışlanmış ve iyi kullanılmıştı. "
  • "En iyi barbarca tavrıyla ellerinden geleni yaparak uzun süre istişarede bulunmuşlardı, ancak sonuç Powhatan'a iki büyük taş getirildi: sonra onun üzerine elini uzattı, onlara sürükledi ve orada Başkanlıktan uzaklaşmak ve kahramanlarını, kralın en sevimli kızı olan Pocahontas'ı yenmek için kulüpleriyle savaşmaya hazır olmak, başkalarının eline geçemediğinde ve başını kollarına geçirip ölümünden kurtarmaya kendine yer bıraktı ... "
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art