Taşındıkları Şeyler, Simgeler ve Motifler

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Taşındıkları Şeyler, Semboller ve Motifler

Storyboard Text

  • HİKAYELER
  • ÖRNEK
  • ÖLDÜRDÜĞÜM ADAM
  • O'Brien hikayelerini anlatmanın, onun için mutlaka terapi olmadığı konusunda konuşur, ancak katartiktir. Savaş hikayelerini anlatmanın onları geçmişten ve günümüzden çıkarmasını ve amaçlarının geçmişe geleceğe katılmak olduğunu söylüyor. Muhtemelen başka şeyler hakkında yazması gerektiğini düşünüyor, ancak aynı zamanda hikayeleri canlı tutmanın önemini görüyor - hatıralarını, arkadaşlarını ve hatalarını bile canlı tutuyor.
  • O'Brien için bu adam hala taşıdığı en büyük şeylerden biri gibi görünüyor. O'Brien, adamı öldürdükten sonra tuhaf bir şekilde anlatıyor, ancak o zaman adamın daha önce kim olduğu hakkında spekülasyonlar yapıyor ve bazı biyografik ayrıntılar O'Brien'in kendi yaşamıyla aynı çizgide görünüyor. Adamla bağlantı kuruyor, ancak onu öldürüp öldürmediğiyle ilgili belirsizlik yaşıyor. Ne olursa olsun, adam O'Brien'in hala üstesinden gelmek için çabaladığı hikayelerde bir hayalet.
  • KİOWA'NIN ÖLDÜĞÜ ALAN
  • Alan gece boyunca saldırıya uğradı. Yaralanan Kiowa, içine batar ve Bowker, bagajını açar, çünkü kendisinin de altında kayar gibi hissedebilir. Bowker, kokusu olmasaydı Silver Star'ı kazanmış olabileceğini söylüyor. Daha sonra romanda, O'Brien Bowker'ın o gece sinirini ve Gümüş Yıldız'ı kaybeden olmadığını ortaya koydu; bu o idi. Daha sonra O'Brien kızı Kathleen ile tarlayı ziyarete gitti. Kiowa'nın ölümünün hala onun üzerinde olduğunu açıkça belli ediyor.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art