Taşındıkları Şeyler Çatışması

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Edebi Çatışmayı Taşındıkları Şey: Tim O'Brien

Storyboard Text

  • MAN-MAN
  • MAN-SELF
  • MAN-TOPLUM
  • Lee Strunk, Dave Jensen'in cıvatasını çaldı ve üzerine yumruk attılar. Jensen sonunda Strunk'ı geride bırakıyor ve Strunk'ın burnu kopana kadar ona sertçe vuruyor. Üç adam onları birbirinden ayırmak zorundayız ve Strunk tıbbi yardım için hava taşımalı. Döndüğünde, Jensen, Strunk'ın vuracağı paranoyaktır, bu nedenle, silahlarını bile düzleştirmek için burnunu kırar.
  • Ted Lavender vurulduktan sonra Teğmen Jimmy Cross ayrılır. Martha, evine olan sevgisini düşünmek için çok fazla zaman harcamamış olsaydı, Lavender'ın ölümünü önleyebildiğini hissediyor. O gece, tilki deliğinin dibinde çömelip Martha'nın mektuplarını ve resimlerini yaktı.
  • Eve döndükten sonra, Norman Bowker tekrar normal yaşama yeniden ayarlamayı zor buluyor. Vietnam'da baş aşağı döndükten sonra hayatında anlam bulmaya çalışıyor. 10 haftadan fazla iş bulamıyor, üniversiteden ayrılıyor ve bütün gün basketbol oynuyor. Bowker eski hayatına sığabilecek bir yol bulamıyor ve kimse onu, hatta ailesi için nasıl yardım edeceğini anlamıyor ya da biliyor görünmüyor gibi görünüyor.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art