TOAFK - "Rüzgârda Mum" da Edebî Çatışma

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Rüzgarda Mum Literary Conflict Bir Zamanlar ve Gelecek Kral TH Beyaz

Storyboard Text

  • MAN-MAN
  • MAN-SELF
  • MAN-TOPLUM
  • Mordred, Arthur'dan nefret eder çünkü onu bebekken öldürmeye çalıştığını düşünüyor. Arthur'un en yakın çevresini parçalayıp, Lancelot ve Guenever'ın olayını kamuya açık olarak intikam almak için yemin ediyor. Arthur'un kanunlar kanunları uyarınca, faaliyetleri vatan hainliğini teşkil eder ve ikisini de idam ettirmek zorunda kalacaklardır.
  • Arthur, son birkaç fasılda çadırında otururken, eşi tutsak, sürgündeki en iyi arkadaşı, oğlu onu öldürmeye çalışıyor ve yuvarlak masası dağınık olarak, bu talihsizlikleri durduramayacağının farkına varıyor. Yeni sisteminin başarısız olduğunu ve savaşın daima kaçınılmaz olmasını merak ediyor. Fikirlerini, "Yalnızca Hakk için Olabilir" mantığının gelecek nesillere aktarılacağı umuduyla Thomas Malory'ye aktardığından emin olmaktadır.
  • Arthur, Guenever ve Lancelot'un vatana ihanet ettiğini anlarken, ikisini de seviyor ve cezalandırmak istemiyor; Bununla birlikte, Kral olarak, kendi toplumu için yarattığı kurallara bağlıdır. Guenever, bahisle yakılmaktan dolayı cezalandırılıyor ve Arthur gizlice Lancelot'u son anda kurtarmaya çalışacağına inanıyor.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art