Uçurtma Koşucusu İçin Kendi Uçurtma Storyboard Projenizi Oluşturun

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Uçurtma Koşucusu Projesi İçin Kendi Uçurtma Storyboard'unuzu Oluşturun

Storyboard Text

  • KAVGAYI BIRAK!!!
  • Bu sene karşılaştığım bir problem ailemin boşanması. Kardeşlerimle benim için çok zor oldu ve ailem çok üzerimizde savaşıyor.
  • Bu tecrübeyle bana çok yardımcı olan insanlar Nancy Teyzem ve Jimmy Amca. Kendimi çok üzülüyorsa gelmeme izin veriyorlar ve ev ödevlerinde bana yardımcı oluyorlar.
  • Ailemin boşanması halen devam etmekte, ancak danışma yoluyla ve oturarak ve kavganın bizi nasıl acıtırdığını söyleyerek onunla görüşebilir hale geldim. Teyzem ve amcam onlarla konuşmak için oturmadan önce onlara ne diyeceğime karar vermede bana yardımcı oldular.
  • UÇURTMAM
  • Bu konudan öğrendiğim ders, kendimi çok üzülmüş hissettiğim zaman yardım istemektir. Başkalarının sorunlarını ve anlaşmazlıklarını ele almamayı öğrendim; Okula iyi gittiğime, futbol takımımın kaptanı olmasına ve kardeşlerimin biriyle konuşacağından emin olmaya odaklanmalıyım.
  • Hasan'la ilgili suçunu gidermesine yardım etmesi için Amir'e vereceğim bazı tavsiyeleri, onun sadece bir çocuk olduğunu hatırlatmaktır ve babası Hassan ile olan haksız muameleyi sürdürmüştür. Kan bağlantılarını gizli tutarak, Amir'e Hasan'ın sadece bir hizmetkar olduğuna inanmasını sağladı ve Amir'e yönelik sürekli eleştirmesi duruma yardım etmedi. Amir'in Sohrab'a yardım etmesi büyük bir fedakarlık ve cesur bir karar. Hassan'ın Amir'den memnun olacağına inanıyorum.
More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art