Wrath'ın Üzümlerinde Görüntüler

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Toz kaptan gelen öfkenin üzüm resimleri

Storyboard Text

  • "Yeryüzü yüzeyi kabuklu, ince sert bir kabuktu ve gökyüzü solgunlaştıkça dünya kırmızıya dönmüştü, kırmızı ülkede pembe, gri ülkede beyazdı."
  • "Traktörler yollara ve tarlalara geldi, büyük tarayıcılar böcek gibi davrandılar, böceklerin inanılmaz gücüne sahip oldular."
  • "Ve bitkiler değişti. Tahıl tarlalarının yerine meyve ağaçları, dünyanın diplerini yedirmek için sebzeler yerini aldı: marul, karnabahar, enginar, patates-- ekmeği bitkileri. Bir adam bir tarak, bir pulluk, bir tarak çemberi kullanmak için dayanabilir; Ancak marul sıraları arasında bir böcek gibi dolaşıyor olmalı, sırtını eğmeli ve uzun poşetini pamuk sıraları arasından çekmeli, karnabahar yamacından pençeli gibi dizlerine devam etmeli. "
  • "Hareketli, sorgulayan insanlar şimdi göçmenlerdi. Kırk dönümlük yaşamış ve ölen kırk dönümlük araziyi yemiş ya da aç bırakmış küçük bir arazide yaşayan aileler artık Batı'yı dolaşmaya başlamıştı ... Arkalarında onlardan daha fazla geliyordu. "
  • "Ve meyve şişer ve çiçekler her zaman sarmaşıkların üzerindeki uzun kümeler halinde patlar. Ve büyüyen yılda sıcaklık artar ve yapraklar koyu yeşilleşir. "
  • "Yüksek sahil dağlarının üzerinden ve vadilerin üzerinde gri bulutlar okyanustan içeri girdi. Rüzgar şiddetli ve sessizce patladı, havada yüksekti ve fırçayla yüzerek ormanda kükredi "dedi.

Image Attributions

More Storyboards By tr-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art