https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/kako-to-uporabo-copy-naloga

Kako Uporabljati Copy Dodelitev Funkcijo

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!


Storyboard That ima veliko idej za dejavnosti študentov in za poučevanje tem. Želimo vam olajšati dostop do teh virov, vendar tudi razumemo, da to, kar smo vam dali, morda ni ravno tisto, kar iščete. Funkcija kopiranja dodeli vam odlično izhodišče za dejavnosti študentov!

Pridobite učni račun
Copy Assignment
Copy Assignment

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Kako uporabim funkcijo kopiranja dodeljevanja na Storyboard That?

Ko pritisnete ta oranžni gumb za dodeljevanje kopiranja, ko se prijavite kot učitelj, se zgodi, kaj se zgodi:


 1. Naloga se samodejno ustvari na nadzorni plošči učitelja.

 2. Ime naloge se vzame iz naslova dejavnosti iz učnih načrtov.

 3. Študijska navodila se kopirajo v Opis naloga.

 4. Quick Rubric URL prilepiti v rubriki URL. Osnovni rubrika bo prikazana spodaj.

 5. Predloga za prazno knjižico se kopira v vaš račun, pretvori v predlogo in dodaja nalogi.


Precej kul, kajne?


Vse je prilagodljivo. Ne všeč je ime naloge? Pojdite na Upravljanje dodelitev in kliknite »Posodobi naslov«. Potreba po spremembi predloge? Pojdi za to, zdaj je tvoje. Potrebujete več kot eno predlogo za svoje učence? Dodajte več predlog za dodelitev!


Ne želim tistih študentskih navodil

Študijska navodila so namenjena zelo generičnim, da bi jih prilagodili. Učitelje se spodbuja, da spremenijo navodila študenta, da ustrezajo njihovi posebni nalogi, meril za ocenjevanje in potrebam študenta. Učitelji želijo pogosto postaviti posebne zahteve, datume, primere ali druge pomembne informacije. Kliknite »Uredi opis«, da spremenite navodila študenta, ki se samodejno kopirajo v nalogo. Opis podpira osnovno oznako HTML , kar pomeni, da lahko vstavite krepko besedilo, sezname itd. Če ne želite HTML, preprosto vnesite navadno besedilo, kot ste običajno.

Change Description
Change Description

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ne želim tega Rubrika

Tako kot navodila študentov so bili rubriki oblikovani tako, da so zelo generični. Vsi vemo, da so najboljši rubriki zelo specifični, vendar je vsaka učilnica drugačna. Posebno rubriko bi lahko delovalo za razred tu ali tam, vendar visoko strokovno rubriko za večino razredov ne bi bilo koristno. Zagotavljamo vam izhodišče. Poznaš svoje učence, specifične cilje uspešnosti in kurikulum najbolje.


Ko gre za rubrike, imate več možnosti.


1. Hranite izvirni rubriki

Če vam je všeč osnovna rubrika, potem vam ni treba storiti ničesar drugega. Robnik je samodejno pritrjen na nalogo.


2. Kopirajte izvorni rubriki in kroja svoje potrebe

To je možnost, za katero sumimo, da bo večina učiteljev vzela.

 1. V spodnjem levem kotu vsakega rubrika Quick Rubric boste videli "Oglejte si, natisnite in kopirajte ta rubrika na https: //www.quickrubric.com ....". Kliknite na hiperpovezavo ali kopirajte in prilepite URL v brskalnik, da odprete stran. 2. Kliknite »Kopiraj rubriko«, da kopirate izvirno rubriko. Ko imate svojo različico, lahko naredite vse spremembe, ki jih želite. Shranite svoj rubriko.

 3. Ko shranite rubriko, kliknite »Ogled / tiskanje rubrike« in v spodnjem levem kotu boste videli vaš novi URL za Quick Rubric rubriko!

 4. Izberite in kopirajte URL, nato pa prilepite URL v rubriko na nalogu. Kliknite »Pošlji«. 5. Vaš rubric je zdaj pritrjen na nalogo!


3. Ustvarite svoj lastni rubriki na Quick Rubric

Mnogi učitelji želijo ustvariti rubrike, ki ustrezajo okrožnim standardom ali ciljem uspešnosti študentov. Ta postopek je zelo podoben zgornjemu postopku, vendar tukaj začnete od začetka.


 1. V programu Quick Rubric kliknite » Ustvari rubriko «.

 2. Izpolnite rubriko, da ustreza vašim namenom. Dodajte merila in stopnje uspešnosti po potrebi.

 3. Redno in po zaključku kliknite »Shrani rubriko«.

 4. Ko shranite rubriko, kliknite »Ogled / tiskanje rubrike« in v spodnjem levem kotu boste videli vaš novi URL za Quick Rubric rubriko!

 5. Izberite in kopirajte URL, nato pa prilepite URL v rubriko na nalogu (zamenjajte URL izvirnega URL-ja). Kliknite »Pošlji«.


 6. Vaš rubric je zdaj pritrjen na nalogo!


4. Odstranite Rubrika skupaj

Če želite odstraniti rubriko iz naloge, preprosto izbrišite URL v rubriki polja pri dodelitvi in ​​kliknite »Pošlji«. Vedno se lahko vrnete nazaj in postavite novo rubriko v vsakem trenutku.


Želim drugačno predlogo

Ko pritisnete gumb za dodeljevanje kopiranja, se predložena predloga samodejno kopira v nalogo kot predlogo. Če ne želite uporabiti predloge, ki smo jo navedli, jo je mogoče enostavno znebiti ali uporabiti sami. Kliknite naslov predloge, da si ogledate snemalno knjigo. Lahko spremenite nalogo, ki ji pripada predlogo, ali pa jo lahko v celoti izbrišete.Kako narediti predloge za študente

1. korak: naredite zgodbo

Ustvarite snemalno knjigo glede na vaše specifikacije. Dodajanje besedila ali slik, spreminjanje števila celic, spreminjanje ozadja ali barve besedila in opisnih polj, prilagoditev velikosti vsake celice itd.

Ustvari Storyboard

2. korak: Shrani zgodbo

Shranite svojo zgodbo. Čeprav ni potrebno, je morda smiselno, da snemalno knjigo imenujete z nekaj generičnega, na primer "besedni model fraze" ali "karta znakov".Korak 3: Pretvarjanje Storyboard

Potem, ko ustvarite in shranite snemalno knjigo, ki jo želite uporabiti kot predlogo, poglejte pod snemalno knjigo za gumb »Pretvori predlogo v predlogo«. Izgleda takole:
Resno je, da je tako enostavno.


Dodajte predlogo v nalogo na Storyboard That plošči, ki jo lahko uporabite kot izhodišče prek nadzorne plošče učitelja. Ko gledate snemalno knjigo, v spustnem meniju pod snemalno knjigo v razdelku »Dodaj v nalogo« izberite nalogo.


Naloga, ki si ga želim, nima oranžne gumbe

Funkcija kopiranja je še vedno v povojih. Večina dejavnosti ELA ima značilnosti kopiranja, vendar ne vse dejavnosti v naših učnih načrtih. Sporočite nam, če imate aktivnosti, ki bi jih želeli imeli gumb Copy Assignment na naslovu feedback@storyboardthat.com.


Še vedno potrebujem pomoč

Tu smo, da vam pomagamo. Contact-Us@StoryboardThat.com">Obrnite se na podporo ali se pogovorite z nami na Facebooku ali Twitteru. Z veseljem vas bomo sprehodili skozi proces dodeljevanja kopij (ali karkoli drugega) v spletni demo. Povejte nam, kako narediti Storyboard That boljše za vas.Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logo Google Classroom Logo Student Privacy Pledge signatory
https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/kako-to-uporabo-copy-naloga
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) How to Use the Copy Assignment Feature   •   (Español) Cómo Utilizar la Función de Asignación de Copia   •   (Français) Comment Utiliser la Fonction D'affectation de Copie   •   (Deutsch) So Verwenden Sie die Kopierzuordnung   •   (Italiana) Come Utilizzare la Funzione di Copia Assignment   •   (Nederlands) Hoe de Copy Opdracht Functie Gebruiken   •   (Português) Como Usar o Recurso de Atribuição de Cópia   •   (עברית) כיצד להשתמש בתכונה הקצאת העתקה   •   (العَرَبِيَّة) كيفية استخدام ميزة تعيين النسخ   •   (हिन्दी) प्रतिलिपि असाइनमेंट सुविधा का उपयोग कैसे करें   •   (ру́сский язы́к) Использование Функции Назначения Копий   •   (Dansk) Sådan Bruges Kopier Assignment Feature   •   (Svenska) Hur man Använder Copy Assignment Feature   •   (Suomi) Kuinka Copy Tehtävä Feature   •   (Norsk) Hvordan Bruke Copy Assignment Feature   •   (Türkçe) Kopya Atama Özelliğini Nasıl Kullanılır   •   (Polski) Jak Korzystać z Funkcji Przypisanie Kopiowania   •   (Româna) Cum se Utilizează Asignarea Funcția de Copiere   •   (Ceština) Jak Používat Přiřazení Funkce Kopírování   •   (Slovenský) Ako Používať Funkciu Priradenia Kopírovania   •   (Magyar) Hogyan Használjuk a Copy Hozzárendelés Szolgáltatás   •   (Hrvatski) Kako Koristiti Značajku Dodjele Kopija   •   (български) Как да Използвате Функцията за Задаване на Копиране   •   (Lietuvos) Kaip Naudotis Kopijuoti Perleidimo Funkcija   •   (Slovenščina) Kako Uporabljati Copy Dodelitev Funkcijo   •   (Latvijas) Kā Lietot Copy Pielietojums Feature   •   (eesti) Kuidas Kasutada Copy Ülesanne Feature