https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/storyboarding-z-pametnih-prizorov

Kako Izkoristiti Smart Prizorišča v Razredu

Emily Swartz

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Ena izmed najbolj kul funkcij, ki jih je treba dodati Storyboard That je Smart Scenes . V bistvu, Smart Scene omogočajo uporabniku, da prilagodi prizor na različne načine - od vremena do dneva. Zdaj lahko prilagodite BOTH znakov in prizore, da se prepričate, da je vaša snemalna knjiga točno takšna, kot jo želite.

Ker je bila ta funkcija izdana precej pred kratkim, sem želela poudariti nekaj načinov, kako lahko s svojimi učenci uporabite pametne prizore! Za tiste, ki ne poznajo pametnih prizorov, je tu hitra razčlenitev - seveda z uporabo storyboardov!


[Opomba: nekateri primeri prikazujejo postavitev 16x9, ki jo uporabljate, vendar bo tradicionalna postavitev delovala tudi!]


Najprej povlecite in spustite sceno v celico. Ta primer prikazuje prizorišče mestnega pločnika, ki ga najdemo v prizorih> Mesto.


Edit your Storyboard Scene

Drugič, kliknite gumb »Uredi prizor«, ki se prikaže v pogovornem oknu.

Nato se prikaže to okno! Poglej vse te možnosti! Izberite spremembe, ki jih želite izvesti, in kliknite »Posodobi sceno«


Smart Scene Screen

Tu so štirje pogledi na isti prizor, ki ga lahko naredite s funkcijo Smart Scene!


Smart Scene City

Diagrami zaporedja / grafov

Zlateh Koza - Sequence
Zlateh Koza - Sequence

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Obstaja veliko literarnih del, v katerih vreme igra pomembno vlogo v zgodbi. Zima se začne kratka zgodba Zlateh koza , vendar sneg ni padel. Glavnemu junaku, Aaronu, povejo, da mora pripeljati družinsko kozo, Zlateha, k mesarju, ki ga bo prodal, saj je družina padla na težke čase zaradi pomanjkanja snega (družinski patriarh naredi oblačila za krzno za življenje) . Opozorilo o spojcu : Ko Aaron pripelje Zlateha v mesto, se udari ogromna nevihta in oba najdejo zavetje v velikem plastu sena. Po treh dneh v senu so našli Aarona in Zlateha in se vrnili domov. Zaradi snega družina ne potrebuje več prodati koze in vsi skupaj uživajo v zasneženih praznikih.

Vreme igra ključno vlogo v zgodbi. Brez snega mora družina prodati kozo. Zaradi snežne nevihte morajo zavetje za tri dni. Z uporabo Storyboard That o pametnih prizorih je preprosto prikazati družinski dom pred / po prihodu snega, pa tudi nevihto in druga zasnežena mesta.

Če želite uporabiti pametne prizore za druge diagrame na ploskvi, kjer vreme morda ni ključni dejavnik v zgodbi, predlagajte, da učenci uporabijo druge funkcije pametnih prizorov, vključno s prilagajanjem časa dneva in dodajanjem / brisanjem pohištva in drugih predmetov v prizoru. !

Tuj jezik

Vreme, Letni Časi, Mesecev, Aktivnosti: Oblačila
Vreme, Letni Časi, Mesecev, Aktivnosti: Oblačila

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Besedišče je ključni vidik vsakega učnega načrta za tuje jezike. Naši pametni prizori PERFECT pomagajo učencem razumeti besednjak za čas dneva, letne čase, vreme, oblačila in besednjak pogovorov.

V zgoraj prikazanem primeru (vzet iz našega urnika ure , letnih časov, mesecev, aktivnosti ) se ista scena uporablja v vseh treh celicah, vendar je prilagojena z gumbom "Uredi prizor"!

Vidim, da je funkcija Smart Scene zelo uporabna tudi v tonah drugih tujih jezikov! Ste učitelj tujega jezika? Kako bi uporabljali to funkcijo? Tweet vaš odgovor na @ StoryboardThat in bomo RT naše priljubljene!

Pripovedovanje zgodb

Vlak-dež ali Sijaj
Vlak-dež ali Sijaj

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pripovedovanje zgodb lahko pomaga študentom pri delu z različnimi veščinami - od pisnih spretnosti in bralnega razumevanja, do javnega nastopanja, če na koncu pripovedujejo svojo zgodbo svojim sošolcem.

Pametni prizori so odlično orodje za izboljšanje zgodbe, tako da vsako celico prilagodite potrebam zgodbe. V tem primeru, čeprav ni besed, je zgodba povedana preprosto z uporabo možnosti prilagoditve vremena!


S tako veliko možnostmi prilagajanja v vsaki sceni, da ne omenjam prilagodljivih znakov, in knjižnico predmetov iskanja, PLUS milijonov slik prek Photos for Class , priložnosti za neverjetne storyboards so neskončne!
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Slika Pripisov


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logo Google Classroom Logo Student Privacy Pledge signatory
https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/storyboarding-z-pametnih-prizorov
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) How To Use Smart Scenes In Class   •   (Español) Cómo Utilizar Escenas Inteligentes en Clase   •   (Français) Comment Utiliser les Scènes Intelligentes en Classe   •   (Deutsch) Wie Smart Scenes in Klasse zu Verwenden   •   (Italiana) Come Utilizzare Scene Intelligenti in Classe   •   (Nederlands) How To Smart Scenes In Klasse Gebruik   •   (Português) Como Usar Cenas Inteligentes na Classe   •   (עברית) כיצד לנצל קלעים חכמים בכיתה   •   (العَرَبِيَّة) كيفية الاستفادة من مشاهد الذكية في الفئة   •   (हिन्दी) कक्षा में स्मार्ट पर्चे का उपयोग कैसे करें   •   (ру́сский язы́к) Как Использовать Smart Scenes в Классе   •   (Dansk) Sådan Udnyt Smart Scener i Klasse   •   (Svenska) Hur man Använder Smarta Scener i Klass   •   (Suomi) Miten Hyödyntää Smart Kohtauksia Class   •   (Norsk) Hvordan Utnytte Smarte Scener i Klassen   •   (Türkçe) Sınıfında Akıllı Sahneler Nasıl Kullanılır?   •   (Polski) Jak Wykorzystać Inteligentne Sceny w Klasie   •   (Româna) Cum Pentru a Utiliza Scene Inteligente din Clasa   •   (Ceština) Jak Využít Inteligentní Scény ve své Třídě   •   (Slovenský) Ako Používať Inteligentné Scény v Triede   •   (Magyar) Hogyan Használja Intelligens Jelenetek Osztályban   •   (Hrvatski) Kako Koristiti Smart Scene u Klasi   •   (български) Как да Използвате Интелигентни Сцени в Клас   •   (Lietuvos) Kaip Naudotis Smart Scenos Klasės   •   (Slovenščina) Kako Izkoristiti Smart Prizorišča v Razredu   •   (Latvijas) Kā Izmantot Smart Ainas Klasē   •   (eesti) Kuidas Kasutada Smart Stseenide Klassi