https://www.storyboardthat.com/lv/articles/e/šekspīrs

Viljama Šekspīra Resursi

Resursu kolekcija

Apskatiet visus mūsu skolotāju resursus!

Viljams Šekspīrs ir viens no pazīstamākajiem angļu autoriem visā vēsturē. Apskatiet skolotājas resursus, kas pieejami Storyboard That.Divpadsmitā nakts Viljams Šekspīrs

Kristīte Littlehale Skolotāja Ceļvedis


Divpadsmitā nakts ir vieglāks gabals pēc William Shakespeare, un labs pārtraukums no parastās traģēdijas un vēsturi, viņš ir visvairāk pazīstams. Izrāde izaicina tradicionālās dzimuma lomas šajā laikā, liekot sievieti (Viola) par ļoti pārliecinošu vīriešu noslēpumu. Viņa ir tik pārliecinoši, ka Olīvija iemīlas viņā, un Orsino nekad neievēro. Spēlēt arī pēc subplot, kas atrod Malvolio pretrunā viņa veselība ir tumšā telpā, kamēr valkā dzeltenas zeķes. Studenti, iespējams, smieties par šo spēli, tos aizrauj lieku, traucējumu, trakuma, mīlas trivialitātes tēmas un brīnums par tāda kļūdainas identitātes gadījuma neticamību, kas jebkad notiek šodien!

Lasīt Vairāk

Tempest William Shakespeare

Kristīte Littlehale Nodarbību Plāni


Tempest bieži uzskatīts pēdējais darbs, Viljams Šekspīrs rakstīja pats, bez sadarbību. Tas ir valdzinoša spēle lasīt un skatīties, kā Prospero wields savas burvju pilnvaras, kas saņem atbalstu ugunīgais gars Ariel, lai labo nepareizu izdarīt viņam ar savu brāli 12 gadus pirms tam. Luga ir arī ļoti smieklīgi, jo humors, kas joprojām stāv pat ar šodienas studentiem. Luga aptver svarīgas tēmas, piemēram, ilūziju, salīdzinot ar realitāti, atriebība, atklāšana un izpirkšanu.

Lasīt Vairāk

King Lear William Shakespeare

Kristīte Littlehale Nodarbību Plāni


King Lear ir viena no vissarežģītākajām lugas raksta Viljama Šekspīra, ar daudziem burtiem, maskē, un pārsteidzošiem rezultātiem. Tipisks vairumā Šekspīra traģēdijām, vecais karalis Līrs ir celta uz pazudināt, un galu galā nāvi, ar traģisko plaisāt: viņa muļķība pamudināja uz viņa lepnumu. Šekspīrs pēta daudzas universālas tēmas un ideālus draudiem muļķību un manipulācijas, sekām alkatība, un bittersweet laimi izpirkšanu un izlīgumu.

Lasīt Vairāk

Par Richard III Traģēdija William Shakespeare

Kristīte Littlehale Nodarbību Plāni


Vēl nesen populārs viedoklis King Richard III bija tas, ka viņš bija ļauns kuprītis, kurš nogalināja divus mazos puikas, cēla galu laikmetā nama York, un ko par to krāšņumā Tudor ģimeni. Liela daļa viņa slaveniem ļauno darbu nāk no Viljama Šekspīra lugas, The Richard III traģēdija. Daži ir teikuši, ka Ričards III tika negodīgi ļaunums lai gleznot Tudor ģimeni, jo glābējiem Anglijā. Neatkarīgi no nesenākās spekulācijas, The Ričarda III Traģēdija joprojām ir viens no visvairāk atdzesēšanas pasakas iespējamo destructiveness vīrieša ambīcijas un lepnums.

Lasīt Vairāk

Sonnet 73 William Shakespeare

Kristīte Littlehale Nodarbību Plāni


"Sonnet 73" ir kodīgs sonets ikvienam, kurš sajuta laiks iet pārāk ātri, un nepieciešams pakārt uz jauniešiem, dzīvi un pieredzi daudz ciešāk. Tas sonets izmanto ziemu, nakti un mirst uguni kā metaforu par nenovēršamo pieejai nāves. Šī sonets ir lielisks izmantot literatūras elementiem, TP-CASTT analīzi, un, lai students, lai savienotu savu pieredzi laika garām pārāk ātri. Kaut arī vecuma un nāves gadījumā var šķist tālu mūsu studentiem, galīgā aktivitāte palīdzēs viņiem saprast, ko tieši Šekspīrs mēģina pateikt saviem lasītājiem.

Lasīt Vairāk

Traģēdija Otello, tad Moor Venēcijas Viljams Šekspīrs

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


Ja jūs neesat izlasījis Gada Otello Tragedy, tad Moor Venēcijas Viljams Šekspīrs vēl jums ir par crazy ziepju operas, melu un aizdomu! Šekspīrs nodrošina vēlreiz ar šo meistarīgs un traģisku stāstu par mīlētājiem un nodevējiem. In Otello, rasisms, greizsirdība un aizspriedumi visi kulminācija ar skumjām un slepkavību. Izmantojot šo skolotāju rokasgrāmatu, valdzina savus skolēnus un saglabāt tos uz ceļa ar šo kutelīgs zemes gabalu!

Lasīt Vairāk

Par Jūlija Cēzara Traģēdija William Shakespeare

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


Baidoties Roma zaudētu savu demokrātiju varā ķeizaru Brutus piekrīt nogalināt savu draugu vārdā Romā. "Nav tā, ka es mīlu Cēzaru mazāk, bet es mīlu Romu vairāk." (Act 3 Scene 2) sazvērestībā ar citiem senatoriem, Brutus un Cassius stab Cēzara nāvi ķeizara dienā viņa kronēšana. Julius Caesar lieliski saka: "Et tu, Brute?" norādot savu dziļu sajūtu nodevība.

Lasīt Vairāk

Par Hamlet, Prince Dānijas Traģēdija William Shakespeare

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


Viens no kotēto līnijas Šekspīrs nāk no Hamlets: "Būt vai nebūt, tāds ir jautājums!" Iedvesmot un iesaistīt savus skolēnus ar valdzinošs storyboards kā jūs mācīt no Hamlet, tumšs stāsts par princi patērē atriebību Tragedy. Bring spilgtu attēlu uz dzīvi ar mūsu nenovērtējamu skolotāja rokasgrāmatā, kas ietver visas četras šķipsnas ELA kopīgs pamats valsts standartiem.

Lasīt Vairāk

Sapnis vasaras naktī ar William Shakespeare

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


Neskatoties uz to, viena no Šekspīra populārākajiem darbiem, Sapnis vasaras naktī var būt grūts spēle ievērot. Tā satur četrus zemes gabalus, kā ripa darbs risinās, lietas var iegūt mazliet dīvaini. Ar šo skolotāju rokasgrāmatas, skatīties jūsu skolēni apgūt šo komēdija un kļūt plusi ar Šekspīru!

Lasīt Vairāk

Par Romeo un Džuljeta Traģēdija William Shakespeare

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


Par Romeo un Džuljetas traģēdija ir aptuveni divu zvaigžņu šķērsojuši mīļotājiem no feuding ģimenēm, kas ņem savu dzīvi. Ar virkni nelaimīgo notikumu, likteņa un Iespējami savukārt pret mīļotājiem. Romeo A Montague un Džuljeta A Capulet, laulāties noslēpums, bet drīz atdalītas. Abi mirst traģiski vienā no slavenākajiem piemēriem dramatisko ironiju.

Lasīt Vairāk

Par Makbeta traģēdija Viljams Šekspīrs

Rebecca Ray Mācīšanās Plāni


No Makbeta traģēdija ir viens no Viljama Šekspīra pazīstamākajiem darbiem. Īsākais (un viens no asiņaināko) no Šekspīra traģēdijām, stāsts sākas ar uzvaru un apbalvojumus par drosmīgs Skotijas kopumā, Macbeth. Luga seko Macbeth izcelsmei no dižciltīgas karavīram līdz zemisks nodevējs.

Lasīt Vairāk

Šekspīra Spēles Veidi

Ar Rebecca Ray un Kristy Littlehale


Nav svarīgi, ko viņi nosauca William Šekspīra lugas joprojām būtu liels mākslas darbi, tāpēc tas var nebūt svarīgi, ko mēs saucam tos. Parasti gan, Šekspīrs rakstīja trīs veidu spēles: traģēdija, komēdija, un vēsture. Šie vārdi palīdz mums izprast arhetipi kādas spēles un labāk analizēt savus notikumus. Galu galā, Romeo un Džuljeta Komēdija būtu ļoti atšķirīgs spēlējamās Romeo un Džuljetas traģēdija. Varbūt tas būtu farss par divu zvaigžņu šķērsojuši mīļotājiem, nolemts ciest humoristisks kļūdas identitātes un bumbling kalpiem. Nebūtu stāsts ciešanu, mēs visi esam tik pazīstami ar.

Lasīt Vairāk


Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Skatīt visus skolotāju resursus


Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju AtalgošanaiClever Logotips Google Klases Klases Logotips Student Privacy Pledge signatory
https://www.storyboardthat.com/lv/articles/e/šekspīrs
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Biznesa resursi

Visi biznesa rakstiBiznesa veidnes

Filmu resursi

Filmu resursiVideo mārketings

Ilustrēti ceļveži

BiznessIzglītība
Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Shakespeare   •   (Español) Shakespeare   •   (Français) Shakespeare   •   (Deutsch) Shakespeare   •   (Italiana) Shakespeare   •   (Nederlands) Shakespeare   •   (Português) Shakespeare   •   (עברית) שייקספיר   •   (العَرَبِيَّة) شكسبير   •   (हिन्दी) शेक्सपियर   •   (ру́сский язы́к) Шекспир   •   (Dansk) Shakespeare   •   (Svenska) Shakespeare   •   (Suomi) Shakespeare   •   (Norsk) Shakespeare   •   (Türkçe) Shakespeare   •   (Polski) Szekspir   •   (Româna) Shakespeare   •   (Ceština) Shakespeare   •   (Slovenský) Shakespeare   •   (Magyar) Shakespeare   •   (Hrvatski) Shakespeare   •   (български) Шекспир   •   (Lietuvos) Šekspyras   •   (Slovenščina) Shakespeare   •   (Latvijas) Šekspīra   •   (eesti) Shakespeare